• Cululu

יומולדת חלל וירטואלית

עומר נולדה במרץ, תכננתי לעשות לה יומולדת לכל המשפחה והחברים. התוכנית הייתה יומולדת קשת בענן- שלחנו הזמנות לחברים ומשפחה, הזמנו את כל הקישוטים, הכלים, קבענו עם מפעילה ואז... שבועיים לפני הזדחלה אלינו הקורונה לחיים... בהתחלה זה היה נראה ממש רחוק אבל דיי מהר הבנו שיומולדת במתכונת שתכננו ממש לא אפשרית..

במקום יומולדת ל-50 מוזמנים הזמנו אלינו שתי חברות לאחה"צ משחקים...

כנראה שאם היומולדת הייתה קצת אחרי הייתי כבר חושבת על הרעיון הגאוני הזה של יומולדת וירטואלית... הרי אנחנו מקיימות ככה פגישות, לימודים, ספורט אז עם מספיק הכנה מראש אין סיבה שגם יומולדת לא תצליח.

כן, זה לא אידיאלי אבל כל המצב הזה לא אידיאלי ולצערנו לא נראה שהוא הולך להסתיים בשבועות הקרובים.


אז כל מי שאמורה לחגוג יומולדת לבת/בן שלה בקרוב הפוסט הזה לגמרי בשבילכן... שמחה לשתף אתכן בטיפים ורעיונות מגניבים שיעזרו לכן לארגן יומולדת חלל וירטואלית לילדים שלכן (כמובן שאפשר לקחת את הרעיונות ועם כל מיני שינויים להתאים לנושאי יומולדת אחרים)


נזמין חברים למסיבה חלל וירטואלית ולפני החגיגה נניח להם מחוץ לדלת קופסא עם כל מה שיצטרכו כדי לחגוג איתכם את היומולדת- אין לי ספק שהילד/ה שלכם והחברים/ות שלו/ה יהיו מאושרים!

ממש מקוות שהפוסט הזה ימלא אתכן בהשראה כדי שתמשיכו לחגוג גם בימים שהיכולת שלנו לחגוג עם כל האנשים שאולי היינו רוצות מוגבלת.שום יומולדת לא מושלמת בלי קינוח, אז נכין יחד עם ילד היומולדת את הקינוח שהוא הכי אוהב- ניתן לו להיות חלק פעיל בהכנה תוך ידיעה שכל החברים שלו יהנו מהקינוח שהוא מכין. כדאי להכין קינוח כמו קאפקייקס או עוגיות שתוכלו לצרף לקופסאת ההפתעות שתגיע לילדים.

אני בחרתי להכין קאפקייקס תמרים טעימים טעימים עם טופר חלל שאתן מוזמנות להדפיס, לגזור, להדביק על קייסם ולנעוץ בקינוח שלכן (פוסט טופרים חלל)


טופרים חלל
.pdf
Download PDF • 3.61MB

מצרכים לקאפקייקס תמרים:

2 ביצים

כוס סוכר

3/4 כוס שמן

חצי גביע ממרח תמרים

כוס ו-1/3 קמח כוסמין לבן

כפית אבקת אפייה

כפית סודה לשתייה

חצי כפית קינמון

כוס מים רותחים


מחממים תנור ל-180 מעלות, מערבבים את כל המצרכים לפי הסדר ואת המים הרותים מוסיפים לאט ובהדרגה תוך כדי ערבוב של הבלילה.

מסדרים מנז'טים בתבנית קאפקייקס ושופכים את הבלילה (נמלא את המנז'ט עד 3/4 מהגובה שלו ולא עד הסוף)- התערובת מספיקה לבערך 14 קאפקייקס גדולים.

מכניסים לתנור לבערך 25 דקות- מוציאים מהתנור כדי שיתקררו לפני שנועצות את הטופר שלנו.כדי לשמור אותם מעורבים בחגיגה נשלח לכל ילד לוח בינגו (כל לוח קצת שונה מהשני), ילד היומולדת יהיה אחראי על הוצאת הכרטיסיות ויראה לכל הילדים את הכרטיסיה שיצאה.

מוזמנות להדפיס לוחות בינגו וכרטיסיות : )


בינגו חלל
.pdf
Download PDF • 339KB

natashalh.com


ואי אפשר בלי קצת יצירה... אז נשלח בקופסא את כל מה שצריך כדי להכין חללית מושלמת (פוסט חללית)


מה צריך כדי להכין את החללית?

 1. גליל נייר טואלט

 2. טוש שחור

 3. מדבקות כוכבים כסופות

 4. בריסטול אדום, כתום וצהוב

 5. מספריים

 6. דבק


איך נכין?

 1. נצבע את הגליל בשחור

 2. נגזור בריזטול אדום לעיגול ונגזור ממנו משולש כדי שיהיה אפשר להפוך לקונוס

 3. נהפוך אותו לקונוס ונדביק בחלק העליון של הגליל

 4. נגזור להבות מהבריסטול האדום, הכתום והצהוב ונדביק אחד על השני

 5. נדביק את הלהבה בפתח השני של הגליל

 6. נגזור מהבריסטול האדום שני משולשים ישרי זווית לכנפיים של החללית

 7. נדביק את המשולשים משני צידי הגליל

 8. נדביק על הגליל מדבקות כוכבים.


בקופסא לכל ילד נשים כבר את החלקים גזורים ככה שכל ילד יצטרך רק לצבוע את הגליל ולהדביק את החלקים ואת המדבקות- ככה לכל ילד יהיה בסוף היומולדת חללית מקסימה.כמה טיפים

 1. תחליטו על זמן מדוייק להתחלת החגיגה ותשלחו לכל החברים הזמנות וירטואליות + זימון לזום (או כל פלטפורמה אחרת שתחליטו לחגוג בה) לשעת ההתחלה.

 2. תעדכנו אותם שלפני היומולדת תניחו להם ליד הדלת חבילה עם כל מה שיצטרכו כדי לחגוג איתכם את היומולדת. הם יצטרכו שהקופסא תהיה זמינה להם בזמן החגיגה

 3. תכינו את הקופסא יחד עם ילד היומולדת שלכן. תקשטו לכל ילד את הקופסא ותכניסו את כל ה"מצרכים הנדרשים" לחגיגת היומולדת הוירטואלית שלכם.


מקוות שעזרנו לכן להתמלא בהשראה לקראת היומולדת הוירטואלית שלכן

שתפו ותייגו אותנו בתמונות מהחגיגות שלכן .

@cululuparty - Lets celebrate in style